Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terárko ze skla

Ahoj,
prosim,jestli si nekdo delal vlastni terarko ze skla, jestli by mi nemohl poslat nakresy, chtela bych si poridit hroznyska, veskery marerial mam, ale nevim jak resit vetrani a aby se mi to nesesypalo, rozpery mi prjdou nestabilni, diky moc. :-)

Já jsem si ho nechal vyrbit u kamaráda sklenáře , je slepené klasickým akva silikonem a větrání jsem vyřešil tak , že jsem nechal honí stranu bez skla a udělal jsem dřevěné otvírání , kde byla i lampa.