Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čím krmíte své hlodavce?

Dobrý den krmil jsem vždycky krmivem Darwin, ale našel jsem paní z Klatov( po domluvě rozváží i do Plzně,Prahy a Strakonic) má chovnou stanici hlodavců, směsi si míchá sama může vám namíchat jakoukoli směs a za velmi dobré peníze. Tu směs co si beru tak obsahuje oves 40%, ječmen 25%, pšenice 10%, slunečnice 10%, kukuřice 5%, granule 5 - 10% to to složení u ní stojí 25Kč/Kg. Tady je na ní odkaz kdyby jste měli nikdo zájem http://www.midafarm.estranky.cz/clanky/kontakt/kon takt. Pak se když tak ozvěte jestli jste si nikdo objednal.

A čím krmíte vy?

Ja kupujem kazdu jesen od našich romskych spoluobčanov 100kg kukurice za 300sk alebo 10€ pšenicu a slnečnik tiež za podobnu cenu a granule davam psačie ktore stoja 200sk-10kg.Podla mna ta pani ta dost šklbe o peniaze ved špecialne granule na chov hlodavcov stoja okolo 28sk-1kg pozri link http://www.internetovypredaj.sk/index.php?internet ovyobchod=Krmiva-pre-hlodavce&h=1&sid=&k1=3&k2=3&k 3=4&m1=0&m2=0&m3=2&o=244

Čaute,
no já už tady psal, že krmím granulema pro hlodavce - beru je tady od nás z Břeclavi od f. Racio, sice na stránkách je nenabízej, ale vyrábějí je. Jsem s něma s pokojen jen mě štve, že to pořád zdražují bral jsem je před měsíce a už mě vyšli na 21 Kč/Kg (i s DPH).
Sem tam seženu zbytky z Racia takové ty " já tomu říkám polystyrén - kukuřičný, rýžový" to prodávaj za pytel 40 Kč (caa 0,8 m3).

zdar,tuto už jsme tu řešily,vím moc dobře,že tím co nyní napíši hodně naběhnu,ale budiž:-Dtakže pominu výrobu granulí z dom.zdrojů,ale pokud si nechám udělat granule pro hlodavce tak mi vyjde Kg-cca6,50-7Kč to myslím zcela vážně:!:jinak by si mi chov sakra prodražil.Má to ,ale dva drobné háčky 1.cena je určená množstvím tj.7kč vychází při odběru nad tunu,to vydrží tedy pro mne cca 6měsíců.Jinak 10kg pytel vycházi cca 10kč/kg.2.ty granule jsou malé,proto jsou tak laciné-nejdou použít do Téček-propadávají,ale to se dá vyřešit:-D jinak pokud jde o normální rozměr vychází to okolo 11Kč/tunu a to je o dost více.Myším to chutná 0,1 dávají v průměru 15ks nežerou se.Jinak na tutěch granulích jsem odchoval a odchovávám "saharské klokany":-p

Já vím,tady na poradně je pár lidí,kteří "o čem je řeč"Krokouši jinak trefa,jako vždy.Min.rok jsem spáchal i mystacalisky.Problém je v tom,že není místo spíš je to tak ,že otočím 2-3generace a jdu dál,Mám splněno:))Podobně dopadli Pestruchy tenkrát jsem je viděl za 150tuším tak jsem si je koupil,zlehka choval a odchoval min.rok asi 150ks.a dávál po 50kč.Vždyt víš minulý rok jsem prodal snad všechny a reklamace byla jen jediná a to jen díky tomu,že mi neposlouchali a aby jim dopřáli tak jim dali šušenky,fíky apod.proč padli víš.Dostali nové +2ks.navíc abych to netáhl domů a podle mne to stejně nepochopili,přitom Pestruchy nesmrdí!!!!!

tak,ju žádný problém.Ještě pořád mají"vatáky"zimní,jsou spíš do běla:-),tak je to se vším co chovám.Mnoho lidí laboruje nad tím "aby jim dopřáli" apřitom je záříznou a to netýká jen hlodavců.Supr je loc.mapa teplot at už aktuálních nebo celoročních,jenže na tu se podívá málo kdo.Kde je v české verzi snad ví každý??i když kolikrát o tom hodně pochybuji:.(

Kde je v české verzi snad ví každý??

V české verzi? Tak šup sem s tím :-) dík

Zrovna včera jsem poslal přítelkyni do zveráku ať si koupí pro své mazlíky 5 kg kukuřice...dala za to 145 Kč ::) tím mě fakt dostala :-D tak to dnes šupala vyměnit za něco jiného :-)
Jinak já krmím zatím pouze svou směsí-oves, pšenice, ječmen, kukuřice, slunečnice, psí granule, tvrdý chléb, ovoce+zelenina, přes léto hlavně pampelišky a zase pampelišky...a pohoda :-)

Zrovna včera jsem poslal přítelkyni do zveráku ať si koupí pro své mazlíky 5 kg kukuřice...dala za to 145" no tuto je něco:-DHele a koupila je zweráku??nebyla to náhodou kukuřice na popcorn??ta cena by přesně odpovídala.:-p a Mezi námi děvčaty kukuřice se dá i nasbírám(paběrkovaním),nebo nasbírat celé palice zaplést je podobně jak česnek a nechat usušit,pak se akorát odlupuje co je třeba

To je jasný, u nás na vsi se to dělalo a dělá, zemědělci radši pěstujou o to víc, jelikož jim to domorodci rozeberou:-D ale vysvětli to někomu z centra Prahy, že si má vzít jutovej pytel a jít na pole sbírat za traktorem:-D

Já u nás právě kukuřici vůbec nesehnal...ani zemědělci ji minulý rok neměli na prodej. Pro sebe mám jen tu paběrkovanou v klasech. Jinak ta super předražená ze zveráku byla balena po kile od nějaké firmy, tak asi proto byla tak luxusně drahá, ale vypadala docela hrozně-samý "drobky"! Sehnat ji za 5 Kč/kg, tak hned beru aspoň dva metráky :-)