Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno je nutná voda pro suchozemskou želvu?

Dobrý dne,
mám opět dotaz. snad už poslední :-)

Mám terárium pro želví mimčo, na půlce hobliny na půlce písek a kámen nad kterým je žárovka.

Kus hoblin vlhčím a 2-3x do týdnu budu koupat ve vlažné vodě.
Musí mít želvička v teráriu vodu? četla jem že vodu čerpají z potravy a při koupání. tak nevím.

díky za odpovědi

Pokud bude mít vlhké hobliny na noc tak nemusí. Je to tak jak píšeš. Ale moje jako mimina všechny koupání milovaly a rachtaly se opravdu hodně často, tak proč jim to nedopřát.Ale to už záleží na podmínkách. Pokud nemáš možnost opravdu pravidelně měnit,tak raději nedávat vůbec. ;-) Dokáží to neskutečně rychle zprasit a mohlo by to při zahnití nadělat velkou paseku.