Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s kůží na břiše?

Dobrý den, mám problém s kůží agamy vousaté. Na břiše se jí objevili boláky, nejdříve to vypadalo, že se jí nepodařila slíknou kůže a ta stará se tam pak jakoby nalepila. Nyní už to má přes měsíc a stále stejné, nemůže mi někdo poradit co by to mohlo být a jestli mám zajít k dr.? Díky moc

1.jpg

2.jpg

4.jpg

Nechcem zakladat nove vlakno tak to dam sem:

mam malu gamu (2 mesiace) a posledne tri dni ma na kozi na bruchu cierny "vzor". neviem ci je to stresom - menil som jej terarium pred par dnami - alebo cim to moze byt? je to sandfire ale to asi nieje podstatne. Sprava sa normalne, nestresuje, zere vpohode z pinzety denne do 10 cvrckov.
Mam zacat stresovat aj ja ? :D ...
Dakujem