Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sabogae

Zdravím všechny.

Máte prosím někdo představu, v jaké ceně se pohybují mláďata B.c.sabogae?

Děkuji.
Změna kategorie, původně: Hadi (carlos)

no, co vím já, tak se dají sehnat už za 1200 - 1500€, záleží také na tom, odkud dané zvíře pochází, zvířata z Tabogy jsou rozšířenější a tudíž také levnější, kdežto zvířat ze Sabogy je stále poskrovnu
V Německu, údajně čistou linii ze Sabogy, choval Klaus Bonny www.boabonny.de a potomci jeho zvířat se občas nabízejí. U nás a v USA jsou běžnější Tabogy. Otázku dále zůstává, zda se opravdu jedná o pravé Boa constrictor sabogae (viz www.boaconstrictor.de )

kup si normálního hypomelanického (salmon) mixa a rozdíl stejně nepoznáš.

jeden podstatný rozdíl tam bude, Pearl Islandi jsou většinou pěkně kousavý mrchy]:)

Sabogae jsou pěkně kousavé mrchy? Mohu se prosím zeptat, kolik Sabogae máte ve svém chovu, že tak dobře znáte jejich povahu? Nebo spíš vycházíte z jakési nepodložené informace uvedené někde na netu? Nic ve zlém, ale píšete "nepravdu".

Pokud budete neustále měnit své přezdívky k tomu, aby jste se nevybíravým způsobem návaželi do jiných přispívajících, začnu za to rozdávat banány. To neplatí jen pro Vás, ale i pro ostatní. Pokud se za své názory stydíte nebo se bojíte či si potřebujete něco dokazovat, je to vaše věc, ale dělejte to někde jinde. (MadMike)

Je to sice po mém přihlouplém příspěvku,ale na sebe to nevztahuju,páč svou př.neměním,nikdy,už asi od devíti let.A nyní se vrátím k tématu.Vzhledem k dosažitelnosti hroznýšů z přírody je debata o kousavosti čistě akademická.Samo,že ... ... pravidlo.Jeden z mých prvních,samec,útočil bez varování, kdykoli,i když byl nacpanej.Před vojnou jsem ho dal kámošovi a on zhruba v 10 letech přestal sám od sebe.No a pak jsem měl možnost,ovšem jen jako deponát,chovat B.c.orophias(od té doby mám rád tmavé hr.).Samec v poho,ale samice byla vostřejší.Samec bral jen menší kořist,samice vlítla na potkana a vůbec se s ním nes...a.Byli doveženi z USA,ale nevím zda to byl odchov.Po roce jsem se stěhoval,hroznýše vrátil a kontakty se přetrhali,tak ani nevím co bylo dál,ale asi nic,to bych se snad domák,že je rozmnožili.To bylo v revolučním roce 89.

OT: Sorry asi jsem to napsal špatně - bylo to míněno na přispívajícího "Nula z nulakova" a ostatním, kteří se řekněme schovávají za neustále měnící se nicky. Někdo si tu už i sám odpovídal na své vlastní dotazy a myslím, že rozhodně ne jednou. Tazatelé ani ostatní tu předpokládám nejsou proto, aby si z nich někdo dělal tímto způsobem dobrý den. Omlouvám se za OT.

Ale vůbec jsi to nenapsal špatně.Jen jaks to prdnul za mě,tak to do mě rejplo,trochu,ale ne ve zlim.To,že možná nejsem registrovanej,tak jsem krapet vztahovačnej.Možná to jsou samotáři a trpí samomluvou a tak si i na svoje otázky sami odpovědí,tak se na ně nezlobte.Takoví lidi už prostě jsou,žijí převážně v hlubokých lesích,ve srubech a jen občas,z povzdálí pozorují třeba houbaře a přitom si sami vyprávějí.Třeba Glum.

Asi takhle: pokud si někdo myslí, či spíše usmyslel, že JÁ jsem zadavatel dotazu, je trošku (docela dost) mimo. O Sabogae opravdu něco vím a opravdu mám několik kousků doma. Informace, které zde slepě kopírujete jeden od druhého o "pěkně kousavých mrchách" jsou zcela zcestné. Tvrzení, že Sabogae z přírody jsou kousaví, je docela odvážné :-) v přírodě už snad není ani jeden kousek a nevím o nikom, kromě jediného člověka, kdo je kdy do Evropy dovezl. Mám ny mysli PRAVÉ Sabogae. Ne jako Sabogae. Ale ani ten je nemá kousavé!!!

Chcete-li mi dát "banán", můžete. Přidejte i nějaké jablko a pomeranč, udělám si ovocný salát.

Kdybych se zde nedočetl takovou hovadinu o "pěkně kousavých mrchách", tak bych na to ani nereagoval.

To samé jako ty nesmysly, že nelze rozpoznat Sabogae od Salmona :-)

Mějte se chlapi.

Já teda nevím, co vidí nemoderátoři, ale já vidím dvě různé ip adresy (vidím je celé a minimálně poslední tři čísla se liší), takže se nejedná o jeden počítač. Nicméně dohadovat se o tom jestli sabogák kouše nebo ne je bezpředmětný, když ho chci a utratím za něj takový majlant, tak mi na povaze zas tak nesejde, jsou to nádherná zvířata tak jako tak.
Co se týká rozlišení od hypomelanického hroznýše, tak to samozřejmě nelze, protože sabogáci jsou sami o sobě hypomelaničtí:-), ovšem samozřejmě od hypomelanického mixáka to samozřejmě lze;-), mě spíš šlo o to, pokud se zadavateli (zřejmě ne až tak zkušenému) líbí tento typ zbarvení, tak, že by pro něj bylo snazší po všech stránkách pořídit si u nás už běžného salmona. Nic víc, nic míň. Rozhodně jsem to nechtěl stavět, tak jako, že to je stejné a nepoznatelné. Otázkou je jestli u zrodu salmonů nestál právě sabogák... no nic, jen abychom se zbytečně nehádali.
abcdefghijklmnopqrst alias nulo z nulákova: Jestli máš sabogáky, tak hoď nějaké foto do placu, ať se pokocháme.;-)