Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zahrabala se a nevylezla

ahoj, konečně jsem si pořídil maličkou Želvu zelenavou. Všude jsem dal hobliny - vlhké a na malý kousek trochu suchých... Když jsem dal želvičku do akvárka:
chvíly nic nedělala, pak se malinko porozhlídla, přešla do jednoho rohu kde byl malý kamen do kterého si(pro mě z nejasných důvodů) 5krát kousla :-D a potom se zahrabala do hoblin odkud už nevylezla několik hodin. Lampička už zhasla, teplota v akvárku je myslím pod 20 °C, snad jí to nijak neublíží.

Je to zcela normální? Otakar

p.s. Khore, přidal jsem se k vám na forum a želvu mám od pani Dvořákové(Dvorka)

Dvorka má dobré želvičky, jen je škoda, že jste nevzal dvě, lépe si zvykají. S tím, že bude chvíli trucovat musíte počítat. Koukám, že příspěvek jste psal v 6,30 takže předpokládám, že jste i v tuto dobu rozsvěcel. Uklidním vás, má mrňata vstávají mezi 8-9 hodinou a to jsou ve známém prostředí.

budu muset našetřit penízky :-). V létě půjdu asi na brigádu, tak snad budu mít nějaké peníze abych jí pořídil kamarádku :-), snad si zvykne.

já jsem nastavil světlo také na 6, protože stávám do školy...

Kdyby měla paní "dvorka" opět v říjnu nebo na podzim další želvičky, možná bych měl zájem o další

Otas