Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nalezenec

nasla sem malicky zviratko, cca 10cm.. je cerny, brisko ma cerveny a na nohou a hlavě ma miniaturni zluty flicky... poradte co je to?? tuně ani potoky nemame, ale vleze klidne i do vody.

A ocas je z boku zploštělý nebo kulatý? Buď čolek, ale podle žlutých skvrn bych tipl spíš mloka...fotka by nebyla? Jinak bych ho pustil, akorát odzimoval a venku mu bude líp;-)