Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Akvarko.cz

Zdravím!
Opět ta malá opruzačka. Teď s dotazem, jaké máte zkušenosti s lidmi na serveru akvarko.cz (konkrétně oddělení terária).
Moje zkušenosti jsou otřesné a tak chci vědět, jestli jenom já mám štěstí na zamindrákovaný cvoky, který jenom kritizují a sami maji zvířata v mnohem horších podmínkách.

zdar,takže já asi taky budu "blbej":-Dprotože si taky pořizuji zvířata,co neznám.O.k. beru už jsem se s tím smířil.
jeto můj názor,ale pro příště bych asi volil jinak veselejší formu,ale tuto je každýho soutěž.
Jj.Kuchařko na tvoje bedny jsem koukal.Copak by jsi chtěl víc:-)
Ještě k těm bednám on je velký rozdíl si nechat bednu postavit, a nebo s pomocí kamaráda,táty jí spáchat doma sám.Taky třeba si na ušetřit čekat celý rok než se dají korunky dohromady atak.Pak už nemá cenu nic hodnotit,protože ta má"domádobedna" bude určitě v mém srdci nějlepší a ostatní at si políbí.......