Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Akvarko.cz

Zdravím!
Opět ta malá opruzačka. Teď s dotazem, jaké máte zkušenosti s lidmi na serveru akvarko.cz (konkrétně oddělení terária).
Moje zkušenosti jsou otřesné a tak chci vědět, jestli jenom já mám štěstí na zamindrákovaný cvoky, který jenom kritizují a sami maji zvířata v mnohem horších podmínkách.

Co se týče známkování terárií a kvárií,tak také nic moc ...Zřejmně jde o pouhou závist jinak si to vysvětlit nedovedu ...:-/Co se týká lidí kteří tento web vytvořili a se kterými se scházím na akva srazech,tak na ty si stěžovat nemohu,velmi solidní lidé se kterými se dá pokecat o všem ...Poslední dobou začali pořádat i Brněnské akva burzy v Líšni ...

Je pravda že tam lidé dávají jedničky jen ze závisti ale zase jsou tam lidé kteří se tam nebojí dát zvíře v naprosto otřesných podmínkách s dojmem že se u nich má zvíře dobře..na druhé straně jsou tam zase lidé co rádi poradí a pomohou a některé prezentace terárií dokážou vyrazit dech

Samozřejmně s tím souhlasím,že některé prezentace jsou více než žalostné ,,,Ale kolikrát když se podíváš na prezentace v první 10.,tak tam najdeš také jedničky a dvojky,což dle mého neodpovídá jejim prezentacím ...Myslím si že i mé prezentace nejsou tak špatné aby byli bodovány 1 a 2,ale nejvíc mě fascinuje proč tedy nezanechají i komentřám z důvodem takového hodnocení ...
PS : Nemyslím si samozřejmně že mám nej. prezentačky:-D

Já jsem tam měl taky své prezentace a po pár jedničkách jsem si řekl že už je to prostě dost,a tak jsem si do popisu napsal,že kdy už hodnotí,tak at alespon dají i komnetář,co je na tom špatně atd.Ale jedničky padaly dál a tak jsem je zrušil.JAk už tu někdo říkla,to že někdo dá jedničku tak jenom závidí a to by vlastně tomu majitely preznetace mělo udělat radost,protože když někdo závidí,tak to má hezký.btw,o těch jedničkach,tak to myslim jen u těch vydařilích prezentací.Jo a ještě nejvíc bylo jak v jedné prezentaci měl kočičinku v pouštnim teráriu.to bylo nejvíc :-(

zdar,takže já asi taky budu "blbej":-Dprotože si taky pořizuji zvířata,co neznám.O.k. beru už jsem se s tím smířil.
jeto můj názor,ale pro příště bych asi volil jinak veselejší formu,ale tuto je každýho soutěž.
Jj.Kuchařko na tvoje bedny jsem koukal.Copak by jsi chtěl víc:-)
Ještě k těm bednám on je velký rozdíl si nechat bednu postavit, a nebo s pomocí kamaráda,táty jí spáchat doma sám.Taky třeba si na ušetřit čekat celý rok než se dají korunky dohromady atak.Pak už nemá cenu nic hodnotit,protože ta má"domádobedna" bude určitě v mém srdci nějlepší a ostatní at si políbí.......