Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Ruměnice pospolná - "ploštice"

Zdravím, tak mě napadlo, nedala by se ruměnice doma chovat a množit pro krmné účely, tak jako švábi a cvrčci? Pokud ano, tak prosím o nějaké informace o době vývoje, případné potravě (lípy jako bonsaje bohůžel nepěstuju). Děkuji za info

No tady podporim Ondru. Obecne, plostice vsechny jsou jedovate, o rumenici to dokonce potvrdili v Entaku v CB a pokud je hadi zerou, nemyslim, ze nejak z lasky a spis z hladu. Ono preci jen, Periplanety jsou take jesterama prijimane, ale v prirode si jich gekoni ani nevsimaji... Samo, nejlepsi je pestra strava a dat hadum i je, ale monodietu bych na nich nedrzel. I pavouci je moc nemusi, v podstate jen beznici a snovacky, ale ti zas snedi uplne vsechno - oslepeni beznici lovi i mravence, protoze nevedi co to je...

Verim, ze mas zkusenost, ze je hadi basteji a maji je radi, muze byt, ale uz z barvy snad cloveka napadne, ze by to tak byt nemelo a ze se jedna o klasicke agresivni mimikry...
VH

přesně tak i když nejsem dospělá tak si chci domů pořídit pár ruměnic a chovat je ve skupině ale právě nevím jak bych to měla udělat :-):-):-):-) ale myslím že je to možné protože kámoška je normálně chová a taky se jí rozmnožují :)) takže by to neměl být problém ...