Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Taky už vám teraristika leze na mozek ? Jak se to projevuje u vás ? :-D

Zdravím nevím jak u vás ale u mně už ten věčný zájem o teraristiku přerůstá v duševní nemoc či jak to nazvat :-D Jen co vidím jakou si nádrž at je to akvárium či teárium už se mi honí v hlavě jaký že živočich by v tom mohl žít jak by to mohlo vypadat co by to stálo a kde bych to umístil :-D nebo jen co vidím nějaké zvíře tak si ho už představuji v pěkném prostorném teráriu ve s vém pokoji :-D Napadlo mně to při dnešní obchůzce Zooprodejen a zajimá mně jestli máte podobné příznaky nebo jestli jsem takový mešuge jenom já :-D

no, ja sice momentalne vymyslim, ktereho manualne zrucneho pribuzneho zapojim do stavby teraria z OSB desek a tesim se, co si pak do nej poridim noveho, ale jinak me skola zamestnava vetsinu meho bdeleho casu, takze nemam ani cas stat se teraristickym mesuge :-) a z kolejnich skrini beztak teraria udelat nemuzu :-D