Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nemoc-elaphe guttata

ahoj lidi mám 5 měsíční guttatu a najednou mi nechce žrat a dneska se jí nevslíknul konec ocasu vždycky mi žrala normálně a hned jak sem ji dal k holeti tak ji hned čapla a teď nic tak děkuju za všechny odpovědi

A v čem že je ten problém? Že nechce přijímat potravu ? Já jsem to asi moc nepochopil ale ty píšeš že dneska se jí nesvlíknul konec ocasu a že nechce žrát tak nevim. Možná bych jí dal pár dnů klid ;-)