Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čolek ohnobřichý chov

Zdravím přemýšlím nad pořízením čolka ohnobřichého už jsem brouzdal na internetu ale přeci jen bych se rád zeptal na pár věcí ohledně chovu takže...

1. Jaké jsou nároky na rozměry terária pro 1-2 kusy
2. čím je nejlepší je krmit
3. jakou potřebují teplotu a teplotu vody
4. jak vysokou hladinu vody potřebují
5.Pokud je chováte taky ocenil bych fotky terária pro inspiraci

Děkuji předem všem co jsou mi ochotni odpovědět a poradit

Dobrý den mám dotaz nevim jestli se to sem zrovna hodí ,ale nenapadá mě kde bych jinde našla pomoc . Chovám doma čolka čínského a obávám se ,že má něco s přední nohou . Vypadá jakoby mi mela pomalu odpadat ,zbělala a je taková natrnutá . Poradíte mi prosím co s tím ?