Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde nejlépe pořídit mladou krajtu královskou?

Dobrý den, zdravím všechny příznivce a milovníky tohoto hada. Jsem úplný začátečník a chci si pořídit Krajtu královskou. Zařizuju terárium a sbírám všemožné informace, abych udělal co nejlepší podmínky. Ovšem to nejpodstatnější: Rád bych KOUPIL krajtu od chovatele - můžete mi poradit nebo nabídnout, na koho se můžu obrátit? Má někdo na prodej mladou Krajtu? Jsem ze Zlínského kraje, ale nevadí mi si přijet kamkoliv na Moravu. Moc děkuji za nabídku, případné rady, na co určitě nezapomenout při začátcích a budování nového domova pro mazlíka :-) Také mám počáteční strach z možného kousnutí - bolí moc kousnutí od Krajty ??? Děkuji a zdravím! Roman
Změna předmětu, původně: Kde nejlépe pořídit mladou Krajtu královskou? (halapremek)

Jak poznáš, že to není odchov? odle toho, že je za 1500? Odchovy se od 1500,- pohybují. Importy bývají levnější. ;-) Netvrdím, že to odchov být musí, jen že import za tuhle cenu by byl poněkud drzý. ;-)

Díky za informace - mně jde opravdu o odchov u nás a koupit kvalitní a zdravý kus. Bojím se, jakožto začátečník, abych nenalítnul a pak by mohla mít Krajta potíže a já bych nevěděl co a jak... Děkuji ještě jednou za nabídky a info. Roman PS: Jak moc bolí kousnutí od Krajty? Ještě jsem nenarazil na nějaký popis.

Od regiusek kousnutí není žádná hrůza. Dá se říct, že nebolí. Bývá z toho pár kapek krve, ale nebolí. Spíš jde o leknutí, než o bolest. ;-) A u regiusek navíc kousnutí bývá velmi zřídka kdy.

SUPER. Tak teď jsi mě uklidnil, že to není žádná hrůza a nějaké případné kousnutí přežiju bez úhony :-)) Teď už jen vybrat kvalitní kus a můžu se přidat mezi vás - chovatele :-)) Pokud bych chtěl koupit větší kus - kolem 80cm - nebude pak problém na zvykání u mě doma a na mě? Sorry, ale fakticky se v hadech moc nevyznám...