Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem negativní zkušenosti s konkurencí?!?

Dobrý den, rád bych se zeptal jaké kdo máte negativní zkušenosti s konkurencí, nebo nepřejícími lidmi? Mě osobně nějaký anonym (i když tuším o koho jde) častoval v pondělí "radši" přes free SMS bránu...vidím v tom jenom závist, co vy na to?
Změna kategorie, původně: Pochlubte se (Kurt)

To já mám naštěstí jen nepřející sousedskou rodinu.Když jsem choval potkany , volali na mne kontroly že je prý týrám a když jsem si koupil ještě hady tak začli chodit i anonymní smsky,emaily...Ale naštěstí pro mne se budou do měsíce stěhovat=DSouhlasím s West day1-pošuk: Když už to člověk nemůže mít tak to ukradne , když to nemůže ukradnout tak to alespoň zničí.Ale kdyby nebyli takový lidé , tak by vše bylo moc jednoduché...

Přesně jako se to stalo mě. Mám farmu s myšma a " soused" tady u nás má chalupu, tu jen pronajímá a je od nás vzdálená asi 300 metrů. Když jsem vykydal myším, tak si stěžoval, že mi smrdí hnůj, tak jsem se taky trochu poptal a v místě jeho bysliště z zastavený zóně on provozuje farmu s drůbeží a dřevem na topení, tráví tam divoký potkany a nechá tam uhynulá zvířata ležet a zapáchat. Důvod , proč si on stěžuje na můj hnůj je ten, že v místě jeho bydliště na něho obyvatelé sepisují petice a asi mu chov zakáží. Podotýkám, že já bydlím na kruté samotě, kde nejbližšího trvale bydlícího člověka z našeho katastru mám 5 km vzdušnou čarou....
Co dodat?

Souhlas, platí to stoprocentně. Na jednu stranu může být pisatel rád, že je ta zavist čitelná, ta nečitelná, mezi řádky, umí být mnohem horší a krtější... Jinak nevěřte tomu, že je to národní specifikum, jsme jen lidi...Ale je fakt, že jsme se pěkně za ta léta pokroutili. Ach jo.
VH

Ahoj to máš pravdu, ale většinou závidí ten, co se nejvíc " válí " a má kulový, celej rok se ti směje že lítáš jako magor děláš na svojí firmě, dříví doma na zimu, sekáš zahradu abys měl upraveno... a on si pěkně odpočine na chalupě, pak jede k moři, v zimě na lyže a když si koupíš třeba nový auto, nebo uděláš do baráku okna, hned se diví, kdes na to nakradl a přidá si svou komentář " no jóóóó podnikatel " ale že doma s rodinou pořádně nejsi, nemáš na nic čas, jíš bagetu od pumpy v autě, to už nikomu nedochází ]:(

Taky jsem měla několik konfliktů se sousedy, bydlím v paneláku v šestém patře. Stěžovali si na to, že můj pes dupe, když si hraje. Absurdní. Neumím si představit, že mi tady budou běhat děti. Možná bych se je snažila pochopit, kdyby to byli důchodci, ale jsou to také mladí lidé s malými dětmi. Na zbytek zvířat si zatím nikdo nestěžoval. To asi ještě přijde.. ]:)