Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem negativní zkušenosti s konkurencí?!?

Dobrý den, rád bych se zeptal jaké kdo máte negativní zkušenosti s konkurencí, nebo nepřejícími lidmi? Mě osobně nějaký anonym (i když tuším o koho jde) častoval v pondělí "radši" přes free SMS bránu...vidím v tom jenom závist, co vy na to?
Změna kategorie, původně: Pochlubte se (Kurt)

Taky jsem měla několik konfliktů se sousedy, bydlím v paneláku v šestém patře. Stěžovali si na to, že můj pes dupe, když si hraje. Absurdní. Neumím si představit, že mi tady budou běhat děti. Možná bych se je snažila pochopit, kdyby to byli důchodci, ale jsou to také mladí lidé s malými dětmi. Na zbytek zvířat si zatím nikdo nestěžoval. To asi ještě přijde.. ]:)