Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CO S VEJCI

co s vejci?
lien [84.42.153.99] , 14.04.2009 18:42, Užovka červená, 0 odpovědí (5 zobrazení)

uzovka mi pred dvema dny snesla cca10 nebo 12 vajicek. slyselasem ze se maji hned odebrat ale neuveritelne je s tou druhou samickou brani. mam ji je nechat? dnes uz sou ty vejce dost pomuchlany to asi neni neni dobre ze? co stim kdyz je brani? nebo stim vseobecne. prisilam foto
p1010793.jpg (foto skopčit nejde, tak ať si to autor přihodí)

Zkopírováno ze zpráviček, kam to NEPATŘÍ! (krokodýl) (halapremek)

[http://tera.poradna.net/file/view/1564-p1010793-jp g]

Zkouška kopírování fotografie (halapremek)

slyselasem ze se maji hned odebrat

Ano je to vhodné, zvlášť když v teráriu nemají vhodné podmínky (což asi nemají).

co stim kdyz je brani?

Tak není to Tyranosaurus rex, tak to snad jako její majitelé zvládnete, pokud máte obavy z kousnutí, pomohou silnější rukavice.

mam ji je nechat?

Jedině jestli o ně chcete přijít.

dnes uz sou ty vejce dost pomuchlany to asi neni neni dobre ze?

To není, vejce pomalu, ale jistě vysychají...