Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Korálovka královská (Lampropeltis pyromelana)

pDobrý den chtěl by sem se zeptat mám necelé dva roky starou Korálovka Královská(Lampropeltis Pyromelana) a krmím jí jednou týdně dvěma holatama, měří cca 70 cm. Měl krmit více a nebo méňe? Je spíše malá nebo velká?
Změna předmětu, původně: Korálovka Královská(Lampropeltis Pyromelana) (halapremek)

Zdar,nevím jak to posoudí jíný,ale obecně "pyromelkám"bych moc netopil asi nejvíc je 26 stupně pak to vyvrhnou nestrávené.Pyromelky obecně jsou "sezoní"žravci,nemusí dostat nažrat klidně 4 měsíce(je tam minimální váhový ubytek) a pak během 2měsíců seřerou na co přijdou a krmit na tvrdo je šílenství.Dále všechny Lampro.dají i gekona,nevydeného bráchu,třeba taky nepovedený odchov od gutát,kuře apod.