Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaky dalsi vhodny had podle vas?

Ahoj mam doma , Boa C. a kdyz mi vsichni rikali ze jeden had nevydrzi a budu chtit vic smal jsem se...ale....uz par mesicu ve me hloda..chtel bych se pokusit o odchov nejakeho tera animal..:)..puvodne jsem myslel ze poridim vousatky a zkusim odchov u nich ale bylo by to narocne na misto..premyslim tedy o necem jinem...a napadli me hadi..doporucili by jste mi nekdo druh ktery by nebylo tak tezke odchovat? napadli me uzovky ale tech je hodne a pravdepodobne bych je asi neprodal...zase je to pomerne financne priznive...:) chtel bych neco hezkeho ne az tak uplne zizalkoidniho :) diky moc za jakou koliv radu ci nazor....nemuzu se nejak zbavit myslenky na ten vyvoj od poceti az k vylihnuti a prvnimu zradlu...musi to byt hrozne zajimave...

PS: muzete to byt jaky koliv plazak...diky moc

loading...

No mně to moc rozumné nepřijde. Nevím, proč chceš vyhodit 2500,- (předpokládám, že ho budeš kupovat od albinosnakes), když ho spáříš s obyč. samicí, tak mláďata budou 50% het caramel. Aby jsi v budoucnu odchoval nádherné karamelky, tak si musíš nechat všechny samice a po dospění je pářit s otcem a doufat, že je některá hetero. Samce prodáš tak maximálně za stejnou cenu jako obyčejný odchov.