Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chameleon jemenský

ahoj mám prosbu. Koupila jsem si asi tak 3 měsiční mládě chamíka. Nemám sním žádné skušenosti a tak bych se chtěla zeptat kolikrát deně mám dávat takovému prckovi najíst a jak? Hodit mu cvrčka do terárka a on si ho najde? Nebo do vody? A co mu mám dávat takhle malému ještě jiného? Díky za odpověď

to bývá normální a je lepší,kdyby po páření mohla mít na chvilku od samce klid,ať si odpočine,pokud ji samec pořád dokola nedá pokoj,samice se lehce vyčerpá a může onemocnět , hlavně pokud snáší,nezapomeň na vitamíny,které jsou teď pro ní důležité