Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Trnorep

Toto není dotaz, spíš oznámení, že když jsem byl dnes registrovat své zvíře na Cites (středočeský kraj), tak se mě ptali jestli nemám zájem o trnorepy. Jsou úplně zadarmo,protože zabavili zásilku pašeráků s asi 1000 trnorepy. Bohužel tam je podmínka, že se s nimi dál nesmí obchodovat, jen pak s mláďaty od nich. Protože do ještěrů nedělám, tak jsem zapomněl o jaké trnorepy jde.
Tak zatím
Amos

Na tohle už tu téma máme: http://tera.poradna.net/q/view/78007-darovani-trno repu-skalnich (Kurt)

Naprosto souhlasím.To by se kšeftaři strhali.Ty zvířata si už užili dost a zaslouží si dostat se k lidem,kteří udělají maximum,aby byli v dobrých podmínkách.V zoologických zahradách je o ně skvěle postaráno,ale vzhledem k jejich teriotoriálnímu chování by to za pár měsíců bylo pro trndy doost stresující.Já jsem si bral 2,2 v Zoo Praha a trnorepové tam byli velice vitální a čilí.Bylo by skvělé,kdyby se jich co nejvíce dostalo do dobrých rukou,jsou to skvělá stvoření a snad jich přežije co nejvíc.
[http://img524.imageshack.us/img524/6416/zoo1840916 5.jpg]