Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Optimalni velikost tera?

Cetl jsem toho uz hodne ale nektere rozmery mi prijdou ponekud nadhodnocene...podle vas rozmera(sxhxv) 110x40x40 bo 100x40x50 nebo 110x30x30....terarium budu stavet a premyslim jestli udelat vetsi pro par, nebo ho prepazit na vysku nebo udelat radsi 2 aby byli oddeleny a dat je k sobe jen na pareni...co si o tom myslite..?

diky ti dobra vilo :) jdu planovat a pak trada pro OSB ;) jinak jaky nazor mate na pozadi v tera? premyslim polystyren plus lepidlo na dlazdice a pisek...nebo tam prsknu nejakou tapetu...premyslim co bude lepsi...a pak taky co tam dam za kytky u hrozni mam umele a je spokojenej...ale premyslel jsem o zivich...

Mě to trvalo týden aj ze zasicháním.Vyřezání a tvarování polystyrénu,2x vytření duvilaxem(neředěným),2x stavebním lepidlem flexi,další nátěr duvilax větší vrstva rozetřít a nešetřit a můžeš hned rozsévat okrasné kamínky.Po zaschnutí můžeš přelakovat duvilaxem je po zaschnutí čirý a nebo vodou ředitelným lakem .
Používal jsem duvilax protože je to lepidlo a zároveň penetrace proti vlhku. Terárko mám vyrobeno z nábytku kanceláře.
Nějaké obrázky.