Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Par pohromade nebo zvlast?

Zajimal by me vas nazor na chov paru P.Regius...jestli zvolit vetsi terarium pro par po hromade nebo radsi 2 mensi a chovat zvast...jde mi o to ze vyhledove bych se pokousel o odchov (doufam ze do 40let bych mohl pozorvat aspon pareni :D:D )predem diky za odpovedi kdyz hodite rozmer tera budu rad...

sorry za dalsi topic..

posuvny skla budou, myslis ze se budou odmitat parit kdyz budou spolu v tera? nebo ze to je absolutne nemozny aby se mnozily kdyz budou spolu? jeste resim jedno dilema co dat jako podklad...u hrozni mam lignocel ale toho krmim venku...tak se bojim dat regiuskam taky lignocel, protoze si myslim ze venku zrat nebudou...

myslis ze se budou odmitat parit kdyz budou spolu v tera?

To nevím, záleží (a si víc) i na navození správných cyklů. Množí se i při společném chovu. Ten oddělený chov je jen další stimulant páření navíc.

jeste resim jedno dilema co dat jako podklad...u hrozni mam lignocel ale toho krmim venku...tak se bojim dat regiuskam taky lignocel, protoze si myslim ze venku zrat nebudou...

U tak mohutného hada bych se lignocelu až tak nebál ani při případném náhodném pozření. Není od věci ji naučit brát si usmrcenou myš nebo potkana z peánu. Já používám rašelinu s trochou písku a nadrleného suchého dubového listí /nebo přímo dubovou hrabanku/ (asi 3:1:3).