Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Takova netradicni prosba

Zdravim Vas,
Uz tady chvili blbnu kolem tech B.c - zitra prijednou OSB desky a jde se stavet pribytek. Je proto nejvyssi cas shanet chovance. Koukal jsem na inzerci a mam nekolik tipu...bohuzel bych potreboval nejakou dobrou dusi, se kterou bych to mohl zkonzultovat.

Udelal jsem si vypis zajimavych inzeratu s informacemi o hadech a fotografiemi. Na zaklade toho se potrebuju rozhodnout, co bude nejlepsi - nechci udelat nejakou chybu pri vyberu. Dostal jsem nabidky na ruzne "formy" a hlavne tady nemam jeste moc velke zkusenosti.

Najde se nejaky patron, kteremu bych mohl poslat vyse zmineny vypis a na zaklade toho by mi poradil? :-[

Dekuji predem:-)
S pozdravem Mirror

tak to jsem rad :) jinak teplota 25.5 mimo zdroj je vcelku dobra na to ze ty terka nejsou nejak extremne velky kdyby si mel terko 2m a 1m vysoke tak to jde...ale takhle nemuzes cekat nejakej extremni teplotni gradient. jinak ja mam v terku od 23-35 a muzu te ujistit ze v tech 23 jsem ji videl jednou kdyz jsem ji prinesl a vsechno "ocichavala" od te doby uz tam nebyla :) takze podle me dobry...jak jsou velci?