Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno substrát pod leguána - rada nad zlato

zdravim chcem poradit skrz dna teraria koli zapachu zo zaciatku som pouzival piesok neskor jemny strk ale neda sa to poriadne vycistit chcel by som poradit co by bolo dobre na vymenu.napadol ma gumolin ale neviem ako by to vyzeralo na oko.potrebujem taky material aby pasoval v terarku a nezapachal po vytreni vydavkov leguana dakujem
Změna předmětu, původně: rada nad zlato, už se naučte psát smysluplné nadpisy nebo to budu zamykat (krokodýl) (krokodýl)

Lino neni spatna vec, ale pokud se ti legos na nej vysere, a ty to tam nechas delsi dobu neodklizene, tak ta moc se ti proste zazere do toho lina a muzes se posrat i ty (:-) ) a proste to z nej nedostanes ;-) Zkousel jsem to jednou drhnout a akorat jsem si znehodnotil vzor lina.
Nauc lega, aby delal potrebu do vany a je kazdej substrat bez problemu (co se tyce udrzby).

Doporučil bych Ti to lino přilepit a nebo nějak zabezpečit,aby se Ti pod něj nemohla dostat moč a ostatní s....,protože to docela pak zapáchá a nejspíše by to byl také dobrý zdroj bakterií:x:.Jinak lino je dobrá volba.Dej mu tam dostatečně velkou vaničku s vodou a nějak mu usnadni přístup do ní třeba nějakým kořenem.Dříve či později si myslím,že se do ní naučí chodit.;-)

Ja mam klasicke lino,zo začiatku som podkladal noviny,teraz podkladam nadobu s vodou,naučili sa chodit na jedno miesto,len sa obsah vyleje a je pokoj,obkladačky ani dlažbu by som nedoporučoval,legoše totiž radi bezhlavo skaču aby si nenarazili čumak:-D,je to tvrde a chladne. a lino tie pady a skoky trochu tlmi,substrat podla mna nema zmysel.;-)

no ja pouzivam normalni hobliny a nemuzu si to vynachvalit,hezky vsaknou i tu moc a nemusim to porad cistit,myslim ze na tom linu se to vsechno muze pekne rozpaplat kdyz se v tom legous nhed po potrebe nechtene vyvali.