Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Žlutí broučci v teráriu

Zdravím, už podruhé se my ve vodě vyskytli takový žlutý broučci, nevíte někdo co to je? A jak se toho nejlépe zbavit? Já se toho vždy uspěšně zbavím tak že do nádrže s vodou naliju horkou vodu a 10 - 15minut to tam nechám po té je vše v pořádku a už my tam nelezou, ale 3měsíce a sou tam zas. A co mě nejvíce vadí že lezou i na kytky a pak se toho nedá vůbec zbavit. nemá někdo nějaký návrh? Předem děkuji za každou odpověď.;-)

Řekl bych, že jsou to chvostoskoci. Já je mám v terárkách taky a je opravdu těžký se jich zbavit. Pro hady neškodní, takže já osobně to moc neřeším. Někde se to tady řešilo. Jinak, když vyměníš substrát a omyješ terárko, tak se jich zbavíš, ale mám pocit, že se ti stejně objeví znovu. Ale jak říkám, pokud jde skutečně o chvostoskoky, tak bych to nijak zvlášť neřešil.

zdar Kuchařko:-D jak tak sleduji krom vaření jsi se vrhl i na opekání:-D:-D,kamáradská rada:-D maso at je jaké chce vždy na slano:x:Jinak tady to je Coleonyx brevis,Cosymbotus platyurus,Lepidodactylus lugubridis lugubridis+ intermedius-nemají ten pruh přes oči a hlavně nelepí vejce,ale zahrabávají:-D,Ptyodactylus hasslquistii,Saurodactylus mauritanicus+brosseti,Cyrtodactylus caspenicus napáda mi jěště více z mini teraristiky-krásné;-)no a chamíky určo Rh.sp.dají se chovat i venku ve voliéře-já už je tam cca 14dní.