Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké tera. zvířátko?

Dobrý den, doma chovám 2sklípkany a napadlo mě že bych si pořídila další zvířátko, ne však už sklípkana ale něco jiného. Chtěla bych něco malého, co nezabere moc místa a dalo by se to brát do ruky. Koukala jsem třeba na leguána zeleného, že se dá ochočit, ale na něj doma není tolik místa:o(
Co by jste mi doporučili? Samozřejmě bych si nejdřív nastudovala literaturu a pak si ho pořídila.

Koukala jsem třeba na leguána zeleného, že se dá ochočit, ale na něj doma není tolik místa:o(

nevytrhujme vety z kontextu, ja osobne tady vidim, ze slecna dava jako priklad legouse a sama ho inteligentne zavrhuje, coz je dobre:)
Existuje spousta malych gekonu, hadu, kterym staci mensi terarko a dalsich zvirat, mozna by to chtelo upresnit,jake mas naroky na krmeni, vzhled atp:)
Bylo by moc na dlouho vypisovat Ti tu co vse se hodi do Tvych pozadavku:)

co nejmensi a bylozravy?Tak to jsou pomerne protichudne pozadavky, neb v teto kategorii bylozravcu je jen lego a ten zas neni maly...Pak jeste trndove,ale ty doporucovat nebudu, protoze potrebuji taky dost mista a jsou narocni na chov. Takze tady neposlouzime, asi bych uvazoval treba na rhampoleonama, nepotrebuji svetlo, staci jim male terarko, jen je treba mit dostatek drobneho krmeni:)
Pak spousty gekonu a jesterek, kterym staci mensi prostory,ale vse je to o tom, co se Vam libi...
Edit: to co jste videla, bylo asi mimino jemenaka