Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké tera. zvířátko?

Dobrý den, doma chovám 2sklípkany a napadlo mě že bych si pořídila další zvířátko, ne však už sklípkana ale něco jiného. Chtěla bych něco malého, co nezabere moc místa a dalo by se to brát do ruky. Koukala jsem třeba na leguána zeleného, že se dá ochočit, ale na něj doma není tolik místa:o(
Co by jste mi doporučili? Samozřejmě bych si nejdřív nastudovala literaturu a pak si ho pořídila.

Tak velký - to je sporný. Velcí Rhacodactylové jsou leachianus leachianus;-) auriculatus je středně velký gekon cca 20 cm, terárko pro pár 40 x 40 x 70... ale nejsou "tahací", manipulaci v lepším případě tolerují - což většina gekonů...