Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Automaticke rosiace zariadenie-domaca vyroba

Zdravim,mam v plane si nieco take postavit.Nie ze by som bol lenivy,ale napr.pre plazy kt. zle znasaju stres to moze byt prinosom.Mate s tim uz nejake skusenosti,nejake vychytavky?Zaujimali by ma parametre cerpadla,tip trisiek atd.Viem ze sa take systemy daju kupit aj od renomovanych znaciek,ale to je take no -pre inych.Za rady a tipy vopred dakujem.PS:naozaj z tych ventilov kvapka voda stale aj ked nie su pod tlakom?

Ja som včera dokončil moje prvé rosiace zariadenie. Je síce iba pre jedno terarko, ale čerpadlo čo som použil zvládne cca 10 mikrotrysiek(tiež som použil tie od Gardeny), takže sa dá použiť aj na viac nádrží. Vyšlo ma to asi na 30 eur. Link na čerpadlo: http://www.avelmak.sk/index.php?lm=455&pg=det&arti cle=37557 . Treba k nemu ešte dokúpiť redukciu, pretože ten vývod je priliš hrubý (cena redukcie-2 eura).