
Kajmánek zakrslý
Ahojky.Zdravím všehnny nadšené lidičky v chovu Kajmánka hladkočelého.Také chovám dospělou,pětiletou,stotřiceticentymetrovou samičku,jménem Amálka.Mám z ní velkou radost a rád bych jí pořídil dospělého samečka a pokusil se o jejich rozmnožování.Rád uvítám jakékoli Vaše rady a zkušennosti z Vašich chovů.Přikládám fotečky mého zatím stále rozdělaného chovného zařízeni a budu rád za jakýkoli ohlas a názor na ně.Přeji hodně zážitků a úspěchů v chovu těchto úžasných predátorů.Speedy.
Ne jen sem myslel ,že to musí být fakt kolos ,
tohle mýt v pokoji
a jak se ti snáší s želvama jde to ?Jsem to taky tak podobně viděl v jedné zoo .
Tak to jo.Na to,že je dospělá,tak mi připadá malá.
Mám rád velká ztvořeníčka.
S želvičkama se snáší dobře.Ted tam má 1,2 a měla tam 1,5.V tom počtu dělaly binec.Ted mám filtraci a je klid.Ve vodě se dá koupat,jestli by z toho člověk vyšel bez uhony.
Zdravim, kajmanek zakrsly je co? Paleosuchus palpebrosus?POkud ano, tak to tohle zvire rozhodne neni...dle meho nazoru se jedna o nejakeho brylaka, a pri 130 cm to rozhodne neni konecna velikost
Zajimalo by mne, co mate napsano za druh v dokladech:)
Chovu zdar:)
koukal jsm na net a tohle je brylovy ne zakrsly......
Sousedovo Amálka je krásná:)
Velká frajeřina koukám, pane jo drsný
.
Vsak se jednou podepise :)
A propos, mozna mi to jen prijde, ale proc ma tu lampu nad vodou a ne nad sousi? Nebylo by to lepsejsi?
VH
ja by som sa o ksicht bal . . . ma ho vycviceneho ;)