Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kousnuti Boa constrictor

Kdyz se dari, tak se dari - Marenka me kousla do ruky, kdyz jsem sahl do teraria - od vcerejska je nejaka nastvana.
Nedelam z toho vedu, ale nejdriv jsem mel na ruce modrou modrinu, pac jsem samozrejme cuknul a vrazil rukou do desky, po par minutach to zruzovelo a dost to boli. Tohle je moje poprvy....hodil jsem na to peroxid - jeste neco mam udelat, krome toho ze si mam dat priste vetsi pozor?
O ruku snad neprijdu:-)
Jinak prikladam fotografie

[http://img40.imageshack.us/img40/5937/dsc013771600 x1200.jpg]
[http://img40.imageshack.us/img40/1111/dsc013781600 x1200.jpg]

Trochu to "promáčkni", mohl ti tam zůstat ulomený zub (taková setrvalá bolest v některém místě kousnutí). O ruku nepřijdeš, ale takový zahnisaný zub v ruce není nic moc... Pokud máš pocit, že někde zůstal, tak ho většinou jde jakštakš vymáčknout (podobně jako bys tam měl třísku) nebo se v tom můžeš ponimrat jehlou (bo kombinace obého), záleží, jak se na to cítíš. Pak neopomenout ranku řádně desinfikovat (betadin, alfadin, ...) a nejlépe sterilně zakrýt (polštářek gázy), hlavně při práci, aby se ti tam nedostal nějaký sajrajt.