Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Axolotl a ryby

Dobrý den,chci se zeptat jestli mužu chovat axolotla mexického s rybama.Mam 5 čichavců,5 krunýřovcu,1 pancéřníček,sumeček (asi pancéřníček), 3 parmičky černopruhý
[mod]Změna předmětu, původně: Novacek (VH)[/mod]

To jsou novoty, za mých mladých let jsme prostě nechali vodu odstát, pak založili akvárium, zasadili rostliny, nechali zaběhnout a přidali ryby. Nějaký START PLUS jsme nikdy nepotřebovali... Pokud bylo třeba vodu změkčit, použila se částečně dešťovka, pokud okyselit použil se výluh z rašeliny a kupodivu všechno prakticky zdarma a fungovalo to.:-)