Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iherp.com facebook trosku jinak + videa o hadech

www.iherp.com

vytvorite si vlastni profil ve kterem muzete spravovat sve hady i jine tera zvirata, je to internetovy denik a evidence plus pokec a fotogalerie...vrele doporucuji muj nick Pepe :) ps amici jsou blazni snakebytes.tv je pridruzena stranka s iHerp.com...

a jeste doplnim jeden vyborny web, spoustu epizod videii a reportazi z jednoho velkeho US chovu, z burz ( opravdu to jsou prodejni vystavy ne jako burzy u nas)myslim ze si kazdy prijde na sve...spousta poucnych nazorne ukazanych veci..vse v anglictine pokud by melo vic lidi zajem udelam k dilum o ktere bude zajem CZ titulky...
tady je
https://www.snakebytes.tv/index.php?option=com_con tent&task=blogcategory&id=1&Itemid=14

Neni zac, rad se o tyhle veci podelim :) jojo ty rack systemy je asi budou drazdit :D....nic mene jasnym dukazem toho ze je jim v Racku dobre jsou odchovy a krasna zvirata...nechci do nikoho rejpat ale regiuska neni nadsena z divani se na tv s panickou, radsi ma klid v racku... :) konec koncu neni to yorkshire...sam normal tera ale mozna diky tomu ze mam 5 hadu a na to misto je udelat hezka prostorna tera, pokud chovate hadu 20 uz musite obetovat mistnost :)

Regálové chovy nejsou nic nového. Už za "bolševika" chovali a rozmnožovali tímto způsoben neuvěřitelné druhy plazů v ruské Tule. Zvláště hadům a některým obojživelníkům se v těchto bedýnkách skvělě daří.
en
Zákulisí s regálovým chovem tady ale nafocené nemají.
Doporučuji nahlédnout Complete taxonomic list of the animals of exotarium