Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krmné granule pro potkany

Zdravim, scháním nějakého výrobce ( nebo prodejce ) krmných granulí pro potkany. Nevěděli by jste o někom :?: Popřípadě jaké používáte vy, a jak jste s nimi spokojeni. Myslím kvalitou a cenou.
Díky za reakce.

Zdravím, pouze využiji tohle vlákno. :)

Jak už jsem psal ve vlákně "Potkani chov" Měl jsem v plánu koupit od EYPY 50Kg krmiva pro potkany.
Do EYPY jsem psal 3 maily a zatím ani na jeden neodpověděly. (chtěl jsem se zeptat, zda rozvoz jezdí pouze hlavní trasy, nebo zavezou krmivo v okolí "záchytného bodu".

Víte prosím o nějaké jiné firmě, která prodává dobré granule pro hlodavce (do T3 a T4 beden) a cena se motá kolem těch 19Kč s poštovným? Nebo je EYPY bezkonkurenční?

Hned bych hodil objednávku na eypy, ale když nejsou schopni odpovědět ani na mail...