Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krmné granule pro potkany

Zdravim, scháním nějakého výrobce ( nebo prodejce ) krmných granulí pro potkany. Nevěděli by jste o někom :?: Popřípadě jaké používáte vy, a jak jste s nimi spokojeni. Myslím kvalitou a cenou.
Díky za reakce.

Kilo vycházelo na 24 Kč

ale tam kilo vychází na 28,50 Kč, což je docela dost.

To je sakra dost, to už je lepší rovnou kupovat potkany...
Tuším, že fa. Eypy má profi granule cca 14-18 Kč/kg (50 kg pytel) dle druhu. Ale dají se sehnat i další ještě o něco levněji, ale z hlavy teď nevím, někde to tu již proběhlo.

Ne , je tam přímo Granulárna, ptej se na psí útulek, nebo na granulárnu Velas. Asi je Lysá nějaká ves a když se zeptáš místních, každej to tam zná.
Jinak je to dost složitý na vysvětlení, je fakt lepší se tam poptat ale na to náměstí ke kostelu musíš dojet, tak tam bych se poptal, třeba v tom bufetu co u náměstí je. ;-)
Uvidíš, že to najdeš, já tam jel poprvý z jižních čech, předtím jsem tam nikdy nebyl a našel jsem to v poho.
PB

zdar:-D pokud se nepletu tak granule pro myši i potkany jsou stejné tuším že mají označení ST-1??nebo tak nějak.Jinak co do ceny granulí i jiné možnosti se určitě řešili tady v nějakém vlákně ad.myší.Určitě jsou tam i odkazy na různé prodejce hledat to nebudu,najděte si to sami.
Ad.dotazu kde sehnat v okr.Ra-něvěřím tomu,že se Rakáči nedají sehnat::)stačí si je objednat ve zweráku tuším v Rakáči jsou 3?? a nebo navštívit prodejnu kde se prodávají granule pro výkrm nosnic,krůt,apod.

:-? Tomu říkáš dobré ceny? 5ti kg pytel za 63,- kč? 100 kg teda za 6300,-kč je dobrá cena??? ::)::) Tak to teda nevím, ale třeba granule, které jsem si myslel že jsou opravdu drahé za 2800/100 kg mají ještě co dohánět.
Tak to mi je dává Lysá za hubičku teda...... Ani se nedivím, že ti je okamžitě dovezli, za tuhle cenu by ti měli stát u baráku pořád....
PB

jj to je v pořádku, metrák za 1250,- kupuju taky takže tuna je za 12.500,-, udělal jsem si jen početní chybu v tom ceníku, takže cena je o 0,10 hal. vyšší než je beru já, já mám na druhou stranu dopravu grátis, nevím, jak to je v takovým množství u tý firmy s tímhle ceníkem taky vylepeným, o to by se mohla cena ještě navýšit.
Ale ceníková nabídka je to hodně rozumná.
Např. Velký Ratmírov má myslím od 2300,- za 100 kg a víc, Eypy, co jsem naposledy zjišťoval skoro 3000 ,- za 100 kilo.

nevím přesně zda jsem to psal,ale je to jednoduché nebo spíše složité.granule ti udělá každé ZNZZ ale ta cena je za ty menší granule,tím pádem Téčkem propadnou a druhá věc do se musí dořešit v tom receptu je masokostní močka co se do směsí už nesmí dávat,ale jde to vymyslet.Jinak ta cena je od 1tuny

Z mé strany,
jsem to já co jsem sem vrazil ten ceník - tož já su spokojený momentálně jsem bral granule od nás tady z Břeclavi z Rácia již za 20 Kč/kg :-( a to jsem si pro ně musel ještě zajet což znamenalo cesta 20 min + 1/2h při placení a a zhruba 0,5 - 1 h při odebírání ze skladu.

Takže když to zhrnu teď mám granule, které mě firma doveze až do baráku a stojeje 15,04 Kč/kg což se mi zdá good price. Pokud máte jiné lepší nabídky sem s nima (ale řeknu Vám nevím proč ale vzpoměl jsem si na forum z ifauny). Přeberte si to jak chcete.

PS: Panebože jaká velikost granulí? Nechápu, pokud člověk používá klasicé bedny tož ta velikost je na pohodu.Pokud máte granule s menším průměrem propadnou a člověk tam pak hrozně ztrácí, ale nehodlám to tady rozebírat to snad pokud dělám hlodavce ve větším tak .............

Tož teď mě tady zabite.............

S pozdravem Mára

Zdarec.Ono je Máro rozdíl,když nekdo chová 1000 myší na kšeft.Pro náš chov je pár beden dostačujících a ta cena co uvádíš se mi taky líbí.Velikost neřešim,protože nasypat je do misky,je to nejmenší.Na tuny si asi nemá cenu hrát.Ani nevím kdebychom to skladovali.:-)

zdar:-D Meldo přesně tak to je,vše se odvozuje od potřeby chovatele kdo třeba potřebuje 600myší jen na krmení co měsíc,přemýšlí jinak jak ostatní.Velikost neřeš to v žádnem případě,ale nevím jestli jsi mi poslouchal v pekle tam jsem to říkal:))jak se dají za "pusinu"udělat krmítka;-)

některé masovky se dají použít akorátže když mají nekde ostrý roh tak to potkyši okamžitě načnou ,používám origo t4 akorát si vršky dělám sám -dřevěný rámeček pletivo 10 x 10 mm vytvarovany do násipky jak u téčka aby to mohla rodina obsluhovat když nejsem doma -pochybuju žeby manželka sundala víko a sipala něco do misky mezi hejno nejakejch hlodavců

1kraken dobrý nápad bedne si viem zohnat z baumaxu za 4€ a take pletivo mam doma takže niečo poriešim.Pár bední mám už tak spravených ale hore mam len natiahnuté rovné pletivo bez tej násipky.Mám ešte jednu otázku aký je rozdiel medzi granulami pre hlodavce a pre zajace u nás je velký problém zohnat granule pre hlodavce a ak sa niečo nájde tak pítaju za to minymalne 28sk/kg.Ja musím krmit obilninamy,zelinou,suchým pečivom a granulami pre psi.

epici&mad mike :-D určitě to znáte?"kdo zavrká ,chodí pěšky"nic proti psal jsem to už tuším někdy 02/09 tady na poradně,věčná škoda,že jste to nečetli:-p abudu pokročovat dál vám oběma to dockvakne:-D co takhle Japonci??výroba v ČŘ??Palety na světla apod,:-D:-D.Dále tuto je spíš pro domáci:-D:-D Zeblouny-most před mostem v Čepirohy -levá Bylany za domes je firma co peče plasty:-D síly 18-22mm,výmět deska 1250*2000-100kč,nařezat spojení "korfirmát" šroub nábýtkový -inbus 4 nezničitetné váhá desky do 10kg podle hustoty tím končím:-Dbylo to ve vlákně Rack systém Pošuk

Jo a pokud má někdo problém , může zkusit třeba bedny na zákusky, jedna vyjde do 200,- kč a pletivo s okem 1x1 cm kolem 70,-kč/m2. Mnohem levnější něž T4, navíc je i prostornější, takže lze držet skupinu 3+15 a bez problémů. Nemusí se na pletivo dělat žádný rámeček, prostě se pletivo vystříhne na každé straně o 2 oka větší a zahne se pod okraj. Pítka: kupuji od firmy driml, a dodávám k pítkům petky na 300 ml, do víčka navrtám pítko a do dna si dělám větší díry a zahradní rozstřikovací pistolí doplňuju vodu .Vyzkoušeno.... :-D
PB

ahoj pavle klasika:-D v jednoduchosti je krása,přesně takhle ty bedny fungují:-D většinou je vozím naburzu,protože přes počáteční ostych jsou Pošuk myši docela žádané:-D.Pokud by byl pro někoho problém i ty 200,ikea je na to dobře připravená fláj bedny za 50 vydrží rok.Ještě k těm bednám,není prolém něco vytvořit stačí si změrit výšku teé hrany podle toho udělat kluzák našrou bovat na lamino,usb apod nahoře udělat díru dát tam plech a hotovo pak mezi prostor do krabice obložít s boku dát větráky,mřížky a jede se na další patro,je to tak jednoduché,finančně nenáročné.Do mezi prostoru se dají natahat rozvody vody a na vrch stojanu dát 25litr bandu,a už se práší za kočárem,akorát je potřeba vyladit škrtítky tlak v nejníže položených bednách a jeto koncovky se dají bud koupit,nebo manuálně zruční vyrobit stáčí taková blbost jako je anténa od rádia a kulička z ložiska-zavěr funguje to nikdy žádný problém:))bud zdráv,čest:-p:-p
tady je ten okaz na ty plechy http://www.perfolinea.cz/index.php?lang=cz&page=de pl_vzory&vzor=rv a dělají vše i NiCr

Firma Biokron zaváží bohužel jen ve Východní Evropě a to v okolí Brna :-D. Jinak může granule zaslat jako obchodní balík, cena poštovného a balného 25 kg balení při platbě předem je 255 Kč včetně DPH, při zaslání 2 a více balíků je cena poštovného za 1 ks 215 Kč. Osobně již léta kupuji od Eypy a až na cenu za dopravu přes celou republiku jsem navýsost spokojen...

zeleninu ještě budiž ale psí granule jim dávej pokud je nebudeš používat na krmení hadů potkani potom obsahují moc tuku ve formě pro hady špatně stravitelné ,granule pro myši a potkany neobsahují tolik tuků a hadi nejsou tlustí ,tuk je ale ve formě který had neumí použít a pouze se usazuje ve formě tukových polštářků různě mezi organy a akorát zlobí ,bohužel znám z vlastní zkušenosti

Jsme malá firma a vyrábíme speciální krmiva, mnohdy na přání zákazníků a dle jejich požadavků. Neděláme striktně jednu recepturu,ale prakticky každou várku nějak upravíme podle zájmu chovatele. Jinak razíme zásadu, aby v krmivu bylo zastoupeno co nejvíce vhodných komodit,čímž se předejde jednostrannosti ve výživě a minimalizuje se možnost nedostateku některých látek, živin a prvků. Přesnou recepturu z pochopitelných důvodů nesdělujeme,ale naše krmivo obsahuje: Rybí nebo drůbeží moučku,masokostní moučku, kukuřici,pšenici,krmnou mouku,soju,hrách,slunečnicové pokrutiny, pivovarské kvasnice + syrovátku, slunečnicový olej, kukuřičný škrob, kolagen, pečivo,melasu,glukózový sirup,kakao anebo jiná atraktivní zchutňovadla,vitamínové a minerální doplňky Roboran. Bílkovinná a energetická složka je v poměru 1 : 2,5, ale měníme ji dle požadavků. Základ je: 20 - 25 % SNL ( tj. 25 - 30 NL ), 5 - 7% tuk ( můžeme jít až přes 10% ), 5 - 8 % vláknina. Granule jsme schopni nyní dělat 4 mm a 6 mm, nyní pracujeme na 8 mm a budeme zkoušet 10 - 12 mm. Cena od 12 - 15 Kč dle množství a domluvy. Množství nad 500 kg i méně. Zasíláme i PPL na dobírku.

ing. Küršner
Krmiva Hulín
okr. Kroměříž
T: 739 050 079

zdar:-D tuto mi nedá sorry za OT,ale výše uvedená uvedená firma bud používá reklamní trik nebo si hraje s ohněm?možná je chyba v mém pojetí,ale přesto.
S platností od.1.11.2003 zákon č.284/2003sb.je zakázana masokostní moučka jako součast krmiv pro hospodářská zvířata(pod tímto pojmem najdete třeba i včelu,kapra apod.)vyjímka je pouze udělena pro masožravá domácí zvířata a kožešinová zvířata.Napadlo mi snad jediné vysvětlení:-D kožešinové zvíře může být i myš nebo potkan alis "myší kožíšek"pokud někdo šijete dejte mi vědět připojím se.:puff:a nebo mi opravte Pošuk

mužu se jen zeptat, všichni tu píšete, že firma EYPY je levná a že od nich berete metrák krmiva a já nevim co všechno, ale když se kouknu do nabídky EYPY jsou tam krmiva nejlevněji za 25kč/kg a největší balík je 5 kg????? Vysvštlí mi to někdo???? děkuji mockrát

Zdravim
My chováme potkany a myši ve velkém převážně je krmíme tvrdym chlebem a rohlíkama,ale jako přísun vitamínů a živin přidáváme granule od fyrmy VKS Havlíčkův Brod.Označení Myška,kg vyjde na 12,50 vč DPH.
Pokud bude zajem zašlu blyžší info. mousecom@seznam.cz

Zdravím, pouze využiji tohle vlákno. :)

Jak už jsem psal ve vlákně "Potkani chov" Měl jsem v plánu koupit od EYPY 50Kg krmiva pro potkany.
Do EYPY jsem psal 3 maily a zatím ani na jeden neodpověděly. (chtěl jsem se zeptat, zda rozvoz jezdí pouze hlavní trasy, nebo zavezou krmivo v okolí "záchytného bodu".

Víte prosím o nějaké jiné firmě, která prodává dobré granule pro hlodavce (do T3 a T4 beden) a cena se motá kolem těch 19Kč s poštovným? Nebo je EYPY bezkonkurenční?

Hned bych hodil objednávku na eypy, ale když nejsou schopni odpovědět ani na mail...