Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krmné granule pro potkany

Zdravim, scháním nějakého výrobce ( nebo prodejce ) krmných granulí pro potkany. Nevěděli by jste o někom :?: Popřípadě jaké používáte vy, a jak jste s nimi spokojeni. Myslím kvalitou a cenou.
Díky za reakce.

:-? Tomu říkáš dobré ceny? 5ti kg pytel za 63,- kč? 100 kg teda za 6300,-kč je dobrá cena??? ::)::) Tak to teda nevím, ale třeba granule, které jsem si myslel že jsou opravdu drahé za 2800/100 kg mají ještě co dohánět.
Tak to mi je dává Lysá za hubičku teda...... Ani se nedivím, že ti je okamžitě dovezli, za tuhle cenu by ti měli stát u baráku pořád....
PB

nevím přesně zda jsem to psal,ale je to jednoduché nebo spíše složité.granule ti udělá každé ZNZZ ale ta cena je za ty menší granule,tím pádem Téčkem propadnou a druhá věc do se musí dořešit v tom receptu je masokostní močka co se do směsí už nesmí dávat,ale jde to vymyslet.Jinak ta cena je od 1tuny

Z mé strany,
jsem to já co jsem sem vrazil ten ceník - tož já su spokojený momentálně jsem bral granule od nás tady z Břeclavi z Rácia již za 20 Kč/kg :-( a to jsem si pro ně musel ještě zajet což znamenalo cesta 20 min + 1/2h při placení a a zhruba 0,5 - 1 h při odebírání ze skladu.

Takže když to zhrnu teď mám granule, které mě firma doveze až do baráku a stojeje 15,04 Kč/kg což se mi zdá good price. Pokud máte jiné lepší nabídky sem s nima (ale řeknu Vám nevím proč ale vzpoměl jsem si na forum z ifauny). Přeberte si to jak chcete.

PS: Panebože jaká velikost granulí? Nechápu, pokud člověk používá klasicé bedny tož ta velikost je na pohodu.Pokud máte granule s menším průměrem propadnou a člověk tam pak hrozně ztrácí, ale nehodlám to tady rozebírat to snad pokud dělám hlodavce ve větším tak .............

Tož teď mě tady zabite.............

S pozdravem Mára

Firma Biokron zaváží bohužel jen ve Východní Evropě a to v okolí Brna :-D. Jinak může granule zaslat jako obchodní balík, cena poštovného a balného 25 kg balení při platbě předem je 255 Kč včetně DPH, při zaslání 2 a více balíků je cena poštovného za 1 ks 215 Kč. Osobně již léta kupuji od Eypy a až na cenu za dopravu přes celou republiku jsem navýsost spokojen...

mužu se jen zeptat, všichni tu píšete, že firma EYPY je levná a že od nich berete metrák krmiva a já nevim co všechno, ale když se kouknu do nabídky EYPY jsou tam krmiva nejlevněji za 25kč/kg a největší balík je 5 kg????? Vysvštlí mi to někdo???? děkuji mockrát

Zdravim
My chováme potkany a myši ve velkém převážně je krmíme tvrdym chlebem a rohlíkama,ale jako přísun vitamínů a živin přidáváme granule od fyrmy VKS Havlíčkův Brod.Označení Myška,kg vyjde na 12,50 vč DPH.
Pokud bude zajem zašlu blyžší info. mousecom@seznam.cz

Zdravím, pouze využiji tohle vlákno. :)

Jak už jsem psal ve vlákně "Potkani chov" Měl jsem v plánu koupit od EYPY 50Kg krmiva pro potkany.
Do EYPY jsem psal 3 maily a zatím ani na jeden neodpověděly. (chtěl jsem se zeptat, zda rozvoz jezdí pouze hlavní trasy, nebo zavezou krmivo v okolí "záchytného bodu".

Víte prosím o nějaké jiné firmě, která prodává dobré granule pro hlodavce (do T3 a T4 beden) a cena se motá kolem těch 19Kč s poštovným? Nebo je EYPY bezkonkurenční?

Hned bych hodil objednávku na eypy, ale když nejsou schopni odpovědět ani na mail...