Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Inzerce 10

Zdá se mi,že devítka je dlouhá.Co vy na to?
[mod]Snad je to v pořádku (Melda) (Melda) (Melda)[/mod]
Zamykám a o víkendu odšpendlím.Myslím,že se ve dvou vláknech lidé začínaj ztrácet[mod] (Melda) (Melda)[/mod]

loading...

Prodám gekony:Phelsuma klemmeri,Phelsuma hielscheri,Phelsuma mad. grandis,Oedura castelnaui,Coleonyx elegans,Sphaerodactylus elegans,Rhacodactylus ciliatus,Rhacodactylus auriculatus,Underwoodisaurus milli všechno letošní mláďata.Dále dospělé 3,3 Diplodactylus vittatus,0,2 Lucasium damaeum,3,1 Diplodactylus stenodactylus.Vše loňská zvířata.

prodám terárko původně používané jako akvárium, ale z důvodu prasknutí dvojité dno, nevhodné pro akvarijní účely, zadní sklo nutno očistit od vodního kamene, rozměry v50 x š30 x d60cm, kvalitní kryt značky sera-starší, ale funkční, podložka pod akva patřící ke krytu, zářivka aqua-glo(fialový nádech)+přidám ručně vyrobenou skalku z polystyrenu, přetřenou černým silikonem a pískem, na tři rostliny, cena za vše 700kč nebo vyměním za menší terárko, jen Plzeň

prodám graptemis kohnii ze vším všudy molitanový filtr včetně vzduchování kameny a topeni kromě lampyčky i s akvariem v45cm x š30cm x d100cm želva má v karapaxu 10cm zřejmě samec foto pošlu na požádání emailem kontakt email:josepe@email.cz tel:773220442

Dobry den,

chtel bych se zeptat na cenu Elaphe Schrencki, jednu doma mam, je zdrava, cca 2 roky stara, vypiplal jsem ji od malicka. Je hezky zrava a kdyz je hladova, tak je nevrla :) Mam k tomu velke terarko z Hornbachu, ktere se obavam bude drazsi nez had :) Za kolik se ta amurka tak da prodat? Pripadne bych ji prodal i s terarkem treba nejakemu zacatecnikovi. Cenu nabidnete. Odpovedi na mail: Elapheschrencki@seznam.cz Predem dik za odpovedi.

prodám 1,1 python molurus bivittatus mladý pár cca 130cm bezproblémový hadi á pár3000 , 1,2python regius samice adult samec subadult á trio 7000 pripadně hady vymením za 0,1 Python reticulatus,sebae adultní kusy vice info a foto na emailu snake323@seznam.cz nebo icq 467526582

Boa , Python curtus breitensteini, regius Boa constrictor 100% heteroalbino -hroznys kralovsky, nadherna mladata pochazeji z ochovu samostatne zerou stari 2mesic cena samec 1200Kč smice 1500Kč nebo par 2500Kč. Python curtus breitensteini -krajta pestra,samice,NZ 02/09,bezva jedinec, odchov ČR, cena 2700Kč Python regius krajta kralovska Prodam 4 roky stareho adultniho samce 100%zdravotni stav výborný příjem potravy cena 2000Kč Mohu dovest na trase Praha-Brno-Hodoni-Piestany vice info a domluva mejlem kopejtkopetr@centrum.cz

Ač nerad, tak musím dát k prodeji párček Elaphe rufodorsata, NZ 10/08, bezproblémový příjem akvarijních rybek, již možno přejít pomalu na holata. Fotky jsou zde na terapodně , když si dáte rufodorsata do vyhlédavače nebo v užovky pochlubte se. Důvod prodeje je stavba a brzké stěhování proto omezuji chov.Rád bych je dal pouze někomu, kdo si uvědomuje, že jde o poměrně vzácně chované užovky a v budoucnu by se pokusil o odchov, u nás o odchovu nevím. Byly zde jen nějaké odchyty,ale nejsem si jistý, jestli někomu vydržely. Tyto mláďata pocházely od gravidní samice z odchytu, ihned po porodu byla oddělena od samice, mláďata,jsou vitální a žravá. Pouze do dobrých rukou. Teď k ceně koupil jsem je za nemalé peníze, takže cena je 3.500 kč za obě a nebo pozor vzhledem k té mojí stavbě, je možno vyměnit i za materiál v té hodnotě :-). Začínám s rekonstrukcí, takže se hodí vše ( od podlah přes radiátory až po stavební materiál ), takže pokud je tu nějaký terarista kterému něco zbylo po stavbě nebo má stavebniny a bylo by to pro něj výhodnější ,tak se můžeme třeba dohodnout i na nějaké takové výměně. Nabídky pokud nějaké budou prosím do pošty. Díky.