Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rieppeleon -určení pohlaví

Chtěl bych se zeptat jestli byste mi pomohli určit pohlaví chameleonka podle fotky měl jsem mít 1.3 a z jedné samice se podle mě vyklubal samec ,který je agresivní a útočí na druhého samce .Pokud tato fotka nestačí přiložím další .Za případnou odpověd děkuji .
[http://img39.imageshack.us/img39/1319/p1020972.jpg ]

loading...

Když už tak jim nafoť viditelně ocásky, podle toho se to u nich dobře poznává. Samci mají delší, samice krátkej. Z poslední fotky bych to tipl na samce, ale lepší, když je ocásek nataženej.

Velikostně je to ažaž, já choval pár v 30x30x30, co bych udělal - buď umělou kytku - šlahoun, nebo ficus pumilo (drobnolistý, popínavý), ten by dobře porostl ty větvičky aby byl prostor opravdu rozčleněný, že by na sebe chamíci neviděli. Vyřešit se to dá i trsy vysoké trávy atd. ale po drobných úpravách bych v tomhle terku dva páry zkusil. Teď tam sice kytku máš, ale jen v jednom rohu a tipuju, že se chamíci stahujou hlavně tam, ne? Tudíž na sebe samci narážejí...
Anebo můžeš zkusit na další burze vyměnit samce za samičku, což nevím jestli půjde, záleží od kohos je bral;-)

Tak to bych moh skusit no ,dal bych tam možná ještě jeden ficus na tu pravou stranu ,a pak na tý burze sem ho kupoval od jirky krchova,nebo mě ještě napadlo mám ted volné menší terárium pro kudlanku kterou nemám a má rozměry 15 d x 10 š x 25 v
kdybych to vybavil na dno dal rašelinu apod .. tak bych tam dal toho menšího utiskovanýho,než by je dorostl co myslíš ?Má jen 4 cm .

To je na tobě, co uděláš. Terárko je dost velký pro všechny, jen to chce víc úkrytů. jinak JK by ti ho podle mě klidně vyměnil, je to o tom,, že jestli ho měnit chceš tak mu teď napsat nebo zavolat a domluvit se...

potřebuju nutně poradit !!! rhampheleon my nechce už 3 den žrát naposledy sem mu dával 1 moučnýho červa protože ani cvrčky nechtěl tak sem ho krmil z ruky pinzetou ,nevíte co s tím udělat ?cvrčky jsem mu dával až před pusu a chvíly na ně kouká asi tak 3 sekundy a pak zavře obě oči ?bojím se aby mi neumřel :.( díky .
(je to ten samec který je podřízený tomu většímu viz . předchozí příspěvky )