Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jahody???

ahoj,
dneska jsem dávala legoušovi jahůdky ze zahrádky, a jak tak teď na něj koukam jak se jima láduje, tak mě napadlo, jestli je vůbec smí. Hned jsem prozkoumávala všechny mý tera knihy, ale o jahodách tam nikde nebyla ani zmínka. Ale tak zas nevidim důvod, proč by je nesměl.
nevíte někdo?

Doporučuji zakoupit tuhle brožurku - http://aleph.vkol.cz/pub/svk01/00009/95/000099502. htm
Stojí to pár korun, ale už nevím, kde jsem ji tenkrát kupoval.
Jinak nutriční hodnoty některýho ovoce a zel. jsou i v Ještěrech od I. Vergnera a něco je i v Encyklopedie teraristiky od Bruinse.

Mimochodem, nemáte náhodou někdo už od Vergnera Ještěři-Gekoni II? Zajímá mě, jestli je čistě o gekonech, nebo jsou tam i nějaké obecnější informace. Ď