Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cvrčci

tak by mě zajímalo jak chytáte cvrčky z krabičky.když je chytám pinzetou tak je pak honim po celém balkóně:-Dto je pak nářez:-D,sem v začátcík,tak sory za hloupej dotaz,ale už mě to štve a ještě jedna blbá otázka,koušou???:-D:-D

Cvcci nekousou :)

ale jakpak ze ne? Kdyz jsou v uzkych (v dlani)dostanou moznost a kousnout chteji (predevsim bananovi a bimakulati) tak si hryznou. Ne ze by tekla krev, ale kdyz se jich zakousne na ruku vic, neni to nic co by clovek cilene vyhledaval...kazdopadne pri odlovu nekolika jedincu z krabicky zadavateli urcite zadne vetsi nebezpeci nehrozi...

Tahat akvárku přez půl bytu do vany mi přijde trochu nepraktické, zvlášť, pokud je větší. Osobně považuji za dobrý způsob použít nějakou větší plastovou bednu nebo faunabox (musí být delší než proložka a přiměřeně vysoký - používám proložky přepůlené), dát těsně vedle akvárka a vzít opatrně proložku a cvrčky do bedny sklepnout (o vnitřní stěnu té bedny), občas nějaký uskočí, ale toho není problém lapit růčo.