Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vybírám hada

Dřív jsem měl krajtu královskou.Od malinka.Po 6 letech onemocněla a neustála to.5 let jsem bez hada a zase o něm uvažuji.Váhám, zda opět k. královskou nebo korálovku sedlatou nebo užovku červenou. K. královská se mi zamlouvá nejvíc, stejně jako dřív. Ale mám s ní špatnou zkušenost. Chci a chtěl jsem klidného, neagresivního hada, nenáročného na jídlo i celkově (mám 4 leté dítě - to hada taky chce). Jenže z toho, co jsem měl, vyrostl zrovna agresivní kousek a obrovský jedlík(což u nich není údajně běžné). Musel jsem krmil každý týden. Klidně dala i 5 myší najednou, 2 křečky či drobnější potkany. Jinak velikostí a zjevem mi vyhovuje. Co myslíte, měl jsem jen smůlu a mám jít do k.královské znovu nebo zkusit korálovku nebo užovku červenou? Díky za názory.

No přesně tvůj had se mi líbí nejvíc ;-) je to krasavec .. . Já tu koupi budu řešit tak za 2 měsíce (až budu mít hotové jjisté soukromé věci a terko). Taky chci přímo od chovatele. Ale tady v místním zverimexu teď mají nádherného hada .. Krásný světlý albino samec Krajtá královská za 1800kč (klasika za 1600kč). Já jsem osobně ještě "světlou" regiusku nikde neviděl a myslím si že to je tmavka.. . Když jsem to řekl majiteli obchodu, tak jsem byl málem vynesen :-D Je to prý královská.. Tak co?