Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Užovka červná -nežere

Zdravím minulý týden jsem si od chovaltele kupoval uzovkau cervenou asi 40cm dlouhou ještě u chovatele mi pán ukázal že v pohodě žere sežrala jedno velké hole ...o d va dny později u mně doma sežrala jen jedno hole a poté odmítala žrát ... v předešlém krmení si opět holata nevzala tak jsem si myslel že nemá hlad ...ale když si nevzala ani dnes začal jsem mít obavy ...co mám udělat aby hole pozřela prosím podmínky chovu: terárium 43x30x30 teplota 25-27 stupnu každodenní rosení
Změna předmětu, původně: úžovka červná -nežere (halapremek)
Změna kategorie, původně: Začínáme (halapremek)

Kdybych měla zakládat vlákno pokaždé co mi had nežere tak to tady zahltím:-)Mě háďata taky někdy žerou až po třech týdnech,pak si smlsnou naráz i 2..jestli už v pohodě žrala, řezat hole v tomto případě je zatím hoooodně zbytečné:-/ nebo se může zakalovat v nejbližší době;-)Neboj určitě si vezme zase;-)