Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem T3 nebo T4 na burze?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli se dají tyhle boxy koupit i na burze? Nejlépe Ládví nebo Smícháč, ale kdyžtak bych si zajela jinam. Nějak jsem se o to doteď nezajímala.
Protože pak budu dělat poličku přímo na tyhle boxy, ráda bych je nejdřív viděla. Abych si udělala představu, zda se mi tam vejdou nebo ne.
Mají všechny boxy mřížky stejně daleko? A nebo čím větší box, tím větší mezery mezi mřížemi?
Díky

Ahoj, bedny neinzeruje ale prodává Karel Kaprál (holohlavý, na Ládví i na smíchově má několik stolů s krmivem - myši, křečci, králíci, cvrčci, sarančata...).
nemá je vystavené, musíte ho kontaktovat před burzou, aby vám nějaké dovezl.
tel na něj 606 147 242.

A nešlo by to ukázat na fotce?
6.6. se do Plnzně nedostanu. I když bych se jela klidně podívat, udělala bych si takovej vílet klíďo na víkend s kámoškou a se psem.
Jenže 6.6. mám hokej a 13.6. (Ládví) mám taky hokej. Takže se nikam nedostanu. Což mě docela mrzí.
Ale začínám přeýšlet, že koupím klasický klece. (Jako třeba pro křečka, kterého má někdo pro radost)

Pošuk: nemohl bys sem dát nějaké foto těch klecí, ať se podíváme všichni? Já mám strakaté myšky ve velkém oválném kbelíku (zadarmo z pekárny) a ve víku mám nalepené drátěné muší pletivo. Myšky se množí jak blázni, jediná nevýhoda je, že tam musím mít napáječky na přísavku, ony po ni lezou a když spadne, tak z ní okusují
gumu.

zdar,jano B.nemám na to čas to fotit,ale pokud je někdo nafotí v Pekle at je sem klidně prdne.Je to jednoduché,bud Flaj bedna IKEA 50kč,nebo ty určitě budeš pamatovat bedny na maso ty červené vysoké,dnes už se nesmí používat tak se vyházují tedy ekologicky likvidují:-D v každém městě je sběrný dvůr a tam je kolikrát najdeš,já měl štěstí mám jich doma cca asi 250ks.