Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agresivní chameleon

Zdravím Vás. Chtěl bych se zeptat ohledně mého chamelona. Vždycky si na večer zalez za větev celý zezelenal, smotal ocas a spal. Všechno v pořádku. Ráno jsem mu vždy rozsvítil on v pohodě zhnědnul a šel se slunit. Ale dnes byl zelenej a hodně světlej i pod žárovkou a to nikdy dřív nebýval(ocas smotaný jako při spánku, ale nespal). Nakonec došlo k tomu, že když jsem přišel do pokoje, tak jak mě viděl tak se snažil po mě "vystartovat" a kdyby se nedržel za ocas tak by spadnul. Nechápu jeho agresivitu. Dřív takový nebyl, samozřejmě bližší kontakt nikdy neměl rád, ale nijak ho nedráždim a nevím co mu je. Nakonec snad jen, že je to samička.Díky za radu

No já jsem se zas dočet, že když se jde slunit tak zhnědne aby pobral víc tepla a světla a před spaním zezelená. Dělal to tak vždycky tak mě to přišlo tak správný. Zamozřejmě proštuduju tvůj odkaz. Jen mě přijde divní, že z ničeho nic takhle chamík otočil:dJá to osobně neberu, ale přišel mi jak nepříčetnej