Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mláďata Baziliška zeleného nežerou

Mám prosim vás dotaz mám mládata baziliška zeleného a nějak nechcou žrat a dokonce mi umřeli už 4 nevím proč.Teplotu mám kolem 25 přes den a 20 vnoci mám tam UVB žárovku i žárovku na vyhřívání.Dávám jim malinké šváby a hmiz z louky.Tak nevim co dělám špatně? :-(Má stím někdo skušenosti a poradí mě?;-)

Rozdělovat jsem je nechtěl četl jsem v knížce že rostou a jsou spokojenější když jsou pospolu ve skupině.Nevím co jsem dělal špatně ale umrali mě každej den dával jsem hmiz z louky tam je všechno možný od malinkej mušek přes malinky cvrčky fakt mrnata a stejně nic nechtěli.Bohužel zůstali jen 3 a ti žerou vše maj pupky až po zem.Jen bych chtěl vědět pro příšce co jsem dělal špatně? napadlo mě moná vysoká teplota díval jsem totiš že měli často otevřenou tlamu.