Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krajta kralovska

Zdravim vsechny...mam takovy problem.krajta se mi uz 2 mesice nechce vyprazdnit.Myslite ze jo to vazne a ze mam mazat na veterinu nebo mam pockat ? nebo to muze byt tim ze ted mela 1,5 mesice hladovku ?
Změna předmětu, původně: Krajta Kralovska (halapremek)

tak sem zas po dlouhe dobe pisi,krajtule se mi nakonec zacla svlekat tak proto nechtela zrat.svlek byl asi nejlepsi co kdy u me mela :-) kuze uplne v celku ani trosicku neporusena a navic hned jak se svlekla tak udelala peknej bobek :-D takze vse je jak ma bejt