Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem klíč k určování živočichů a rostlin volnědostupnej na interentu??

Zdravím všechny!!!
Chci se zeptat, zda někdo tady nezná nějakej dobrej "klíč k určování živočichů a rostlin" volnědostupnej na interentu?? Samozřejmě nemusí tam být všechno, mě by nejvíc zajímali bezobratlý, ale tak pokud znáte i k něčemu jinýmu vždycky se to hodí... Nejvíce čerpám asi z naturfoto.cz ale tam toho moc není:-)
Tak se ptám. nemusí to být ani úplně klíč ale třeba něco podobnýho jako naturfoto.cz

Díky moc za vzkazy.
Změna předmětu, původně: klíč (Kurt)

Potrebujes opravdu klic? Vcelku dobra zalezitos je loni vysla Priroda CR - Pruvodce faunou. Na rozdil od jinych prirucek byla tahle kniha delana tak, ze kazdou skupinu zpracovaval specialista na danou skupinu - ja delal pavouky :) Narozdil od jinych v tehle knize 8 tsran je pavouku (na kazde je v prumeru 9 druhu), coz je hodne. Kdyz se kouknes na jine knihy, tak je tam vetsinou jen jeden autor a diky tomu musi byt uroven jednotlivych skupin logicky rozdilna. Ale jak jsem psal, treba jen na pavouky bych doporucil neco jineho, stejne tak motyly, brouky a dalsi...

VH