Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak je to s citesem?

Ahoj, můžu se zeptat, jak je to s cites, když mám přihlášenou želvu na sebe a chtěl bych ji někomu prodat? Co všechno musím udělat? Díky!

Z pardaliskama je to snadné. Jsou v sekci B. Předpokládám, že v papírech máš Geochelone pardalis, ne Psammobates, do tohoto rodu nepatří. Není potřeba vyjímka. Napíšeš vzadu dole nového majitele a podepíšeš. Pak buď zajdeš na úřad nahlásit nového majitele, nebo vyplníš formulář "C" a pošleš ho poštou. Formulář se dá stáhnout třeba tady.

http://www.kr-stredocesky.cz/portal/odbory/zivotni -prostredi-a-zemedelstvi/ochrana-prirody-a-krajiny /podrobne-informace/cites-prakticke-pokyny.htm