Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem POMOC! Strateny chameleon!

Prosim o radu. Dnes som dal "vencit" chameleona ako obvykle na haluz stromu (slivky). O 5-10min. som ho zacal hladat no bez uspechu! Slivka ma asi 2-3m. Nie je to velky strom. Predpokladam ze je este stale niekde na strome. Hladam ho uz asi 2 hodimy. To ze spadol alebo zliezol je podla mna nepravdepodobne. Ma 10cm bez chvosta. Kedze je vecer a blizi sa noc zaujima ma ake ma sance na prezitie. ak by som ho dnes nenasiel :(
Aky je vas nazor? :.(

Uz som neveril... o to som stastnejsi.

Uz tam ma 3 kobylky take mensie hnede, riskol som to a preskocil plot susedom kde v tej burine je vselico. Dokonca som chytil malicku modlivku a zazrel jastericu ale tu som nechal. Neviem co to bolo zac taka pekna hneda.