Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Švábi

Dobrý den, můžu chovat šváby v boxech 19X 19X 11X, Hci chovat jen pro potěšení zatim Blaberus cranifeer, blaptica dubia, ?shefordera? tartara a šváb šedý(velmi úspěšně se mi množí), kolik kusů od nějakého z těchto druhů tam můžu strčit???? Díky M.H.

Vložim to sem.. Mám problém u G. portentosa, už jsem u nich našel 7 odložených ootek..Zatim jsem se s timto jevem nesetkal.Prozatim jsem kolonii rozdělil do dvou terárií.Myslel jsem že při menší počtu se nebudou tolik vyrušovat, bohužel odkládání pokračuje dále. Terária jsou členitá a teplotu se snažim udržet vyšší než pokojovou. Nevíte prosím co s tim?